Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Poslední slova...

8. července 2011 v 22:02 | Péťa P. Ríová |  Všední zápisky
Čágo bélo šílenci! Tak jak se máte moje malé ovečky? Venku se počasí střídá jak já střídám nálady. Z mých prázdninových plánů moc nezbylo a tak jsem nucena improvizovat - vymyslela jsem si hned několik veledůležitých věcí! Tak třeba...

1) Napsat ročníkovku - zjistila jsem, že pokud si ji napíši teď nebudu pak stresovaná ve škole a budu se moci v klidu učit. Tudíž navštěvuji (ne)pravidelně útulek v Hněvicích, kde bydlí jeden malý poník Pavel a koně nědaleko od nás, kde bydlí dva valášci - Lord a Happy End. Využila jsem je jako pokusné králíčky a pokouším se na nich praktikovat metody horsemanshipu. V RP (ročníkové práci) bych chtěla shrnout všechny poznatky, kterých sem dosáhla a porovnat výsledky jednotlivých koní.

2)Venčit psy - v útulku nebydlí jenom Pavlík, ale i několik pejsků, takže je chodím venčit. Jsou to vážně miláčkové :-).

3)Ušít si šaty- Ale né jen takové! Chtěla bych spíchnout historické šaty plné historie! Nejsem si jistá, které období, ale láká mě gotika, protože má jednoduché střihy. Zatím řeším problém s látkou - musím sehnat nějakou galanterku ve které mají obyčejné látky jako je len. Ve středověku totiž moc látek na výběr neměli :-). Dále přemýšlím o ušití klasické šenkýřky nebo pirátky - vršek už mám, bílá blůza s poměrně velkým výstřihem, k tomu si ušiju kožený korzet (pravděpodobně použiji jenom náhražku kůže, je to přece jenom pokus a plácat na to drahou pravou kůži je zbytečné) a sukně bude hnědá, jelikož červenou má každá druhá :-)

4)Chci tetování! - na to si sice budu muset ještě nějaký ten pátek (alespoň do 18) počkat, ale už mám i vzor - chtěla bych keltskou spirálu života. Místo ještě nevím :-)

A co vy? Jaké plány máte na prázdniny? :-)

A na závěr písnička z muzikálu Ještěři - Klicperovo Divadlo HK - doporučuji!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 moni.ss moni.ss | E-mail | Web | 9. července 2011 v 12:42 | Reagovat

S tím tetováním jsme na tom stejně. Už mám promyšlené, jak to bude vypadat, ale pěkně se plácnu přes kapsu. :D Já chci taky venčit psy. :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama