Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Jak Péťa k uchylnosti přišla a na co je vlastně uchylná

8. dubna 2011 v 20:42 | Péťa P. Ríová
My dear...
Tento článek sem původně chtěla pojmout jako chronologický popis toho, jak se vlastně mé uchylky s postupem času formovali, ale řekla jsem si NE! Výsledek porovnejte sami, já toho nejsem schopna, jelikož bojuji s angínou.


Asi by stálo za to říct, že taková jaká jsem se nenarodila, i když jeden můj známí a kamarád Martin říká, že to ve mě dřímalo. Moje uchylnost ze začala formovat až v pozdějším věku a to před a těšně po nástupu na SOŠ. Do té doby nebyl člověk, kterému bych své přestavy o ideálním muži zdělovala a u kterého bych našla pochopení. Zde se přikláním k Martinově teorii. Je velice prostá, až podezřele jednoduchá. Tvrdí, že celou tu lavinu nejrůznějších uchylek (viz níže) spustila jedna osoba - podobně jako se vypráví o hodně hlasitém zvuku, který zkázu dokáže způsobit, leč to není vedecky podložené. Ptáte se, kdo způsobit náhlé změny? Kdo vysvobodil utajené touhy Péti P. Ríové? Která osoba má nasvědomí náhlé oteplení vnímání okolí po době ledové? CERMANKA! (viz ZDE) Ta osoba je přímo uchylobudič! Stačí několik měsíců v její blízkosti a udělá z vás úplně jiného člověka! V tomto bodě se ovšem s Martinovou teorií rozcházím. Krokodýl (krycí jméno pro Terku) není jediným iniciátorem této velké zpoury! Dost velkou zásluhu na tom má i nejmenovaný bratr blogerky a chovatelky nenažraných blondýno chtivých koček Agrrr. Je však nutno podotknout, že furt vítězí krokodýl.

Ale pryč se žvásty o tom kdo to způsobil. Ráda bych se doškrábala k tomu, co mi kdo vlastně proved a co že mi to vlastně otužuje můj život. Mám to vzít v bodech? Stručně, rychle, jednoduše? Nebo mám zvolit dlouhá složitá souvětí?
Pokusím se vytvořit něco mezi tím.

Začala bych na snad mé nejprovařenější uchylce - Skotsko! Miluju všechny ty chlápky v kiltech zpívající nějaký tradicionál se značným obsahem whisky v těle. A DUDY! Óóóó můj skotský bože! Při představě dudáka stojícího v kiltu někde u skotské zříceniny se mi klepají kolena. Právě proto bude moje letní sídlo ve Skotsku. Celé dny budu ležet, sledovat západ slunce a poslouchat pískot dud mého skotského partnera (nebude jeden, ale o tom až níže).
S již uvedenou uchylkou souvisí i záliba v zrzavých lidech. Hradec obchází několik zrzounů a ani jeden nikdy neunikne mého ostřížímu zraku (2 dioptrie :-D). Je to ta nejužasnější barva vlasů co může existovat! Samozřejmě pokud nejste zrzaví a toužíte po mé náklonosti nezoufejte. Můžete splňovat ještě podmínku č. 1 (být Skot nebo umět hrát na dudy) nebo podmínku č. 3, která bude uvedena v zápětí.

Poslední a zároveň nejvlivnější uchylkou je metal, respektive dlouhovlasí metalisti! Pokud ste metalista a máte dlouhé vlasy, nebo máte dlouhé vlasy a nejste žena máte vyhráno! Jo, jo, jo! Miluju, ba ne, úplně žeru cokoliv co má delší nebo stejně dlouhé vlasy jako já. Pokud k tomu připojíte bradku a zadáte to do trojčlenky, vyleze vám prostě ideál krásy v podobě Marca Hietali z Nightwish, Tarotu a Northern Kings. Obecně vzato beru každého severského kořena (kořen= nejvyšší stupeň krásy; autor přirovnání: Krokodýl). Vikingové, to je moje :-). A zimní sídlo (letní bude ve Skotsku, viz výše) budu mít v Finsku. A právě tam budu mít dalšího chlapa a to v podobě nějakého Vikinga.
Ukázka trojčlenky
Říkáte si, že nebudu mít od chlapů chvíli klidu? To vůbec! I na to sem myslela. Občas budu lítat za Krokodýlem na Nový Zéland na gardenparty - bez chlapů samozřejmě!

Doufám tedy, že jsem vás moc nevyděsila :-) Čágo bélo šílenci!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Krokodýl Krokodýl | 8. dubna 2011 v 22:15 | Reagovat

ANO ANO ANO ANO

2 Sikar Sikar | Web | 10. dubna 2011 v 18:05 | Reagovat

Vyjmenované úchylárny apod. mi nepřijdou až tak úchylné.

eď mě omluvte, jdu stát před školu s pytlíkem bonbonů

3 Gabriella Gabriella | Web | 10. dubna 2011 v 20:24 | Reagovat

Každej má úchylku spoustu úchylek:)
Jinak zrzavý vlasy jsou krásný:)

4 Ozzro Ozzro | Web | 12. dubna 2011 v 13:24 | Reagovat

Já jsem Motýl a musí to být napsáno všude. To je moje úchylka. A miluju hydrokefala Josefa. :D

5 moni.ss moni.ss | E-mail | Web | 17. května 2011 v 13:44 | Reagovat

Jak tak koukám, tak každá máme jiný vkus, takže si alespoň nepolezeme do zelí. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama