Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Březen 2011

The best of Štětí city :-)

27. března 2011 v 12:20 | Péťa P. Ríová |  Hudební záležitosti
Mí drazí přátelé a kamarádi...
Je březen, mě ude v úterý 16 let (nevěřím, že už sem tak stará...) a rozhodla jsem se Vám prezentovat trochu minulosti, přítomnosti a snad i bucousnoti. Přináším vám the best of Štětí city, tedy kompilaci nejlepších hudebních kousků souvisejících se Štětím jakýkoliv způsobem. Pohodlně se usaďte a jdeme na to...
poz. aut.: řazení nemá nějaký větší význam, je náhodné


Těžký život důchodový, aneb krize důchodového věku

23. března 2011 v 19:57 | Péťa |  Ostatní záležitosti
To musím mít! říkám si pokaždé, když si pročítám katalog tesca. Je tam tolik lákavých slev, že jednomu až oči přechází. Je mi sice téměř sedmdesát-tři let, ale vitalitou předčím leckterého třicátníka. Kouknu se na hodiny a vidím, že je akorát čas vyrazit do boje. Kotlíková s Novákovou již tam určitě budou a opět se ponesou panelákem fámy, že já, Marta Kropáčková, chodím všude pozdě. Vezmu si tedy svůj kabát a jezdící tašku, nazuji si boty a jdu. Vlezu do trolejbusu a hned se musím rozčilovat! Nějakej floutek sedí na mém místě! A nepustí mě sednout! Hlavně, že má kolem několik volných míst, on musí sedět zrvona na tom mém místě. No nic, budu muset stát. Naštěstí to mám jenom dvě zastávky. Ježiši to je strašné, říkám si vcelku nahlas, ale pro sebe, při pohledu na smrkající puberťačku. Naštěstí už vystupuju.

Zapomeň sám na sebe, potom si tě svět bude pamatovat. //Jack London

18. března 2011 v 20:41 | Péťa |  Foto (s) grafy
Ahoj děcka, po dlouhé době přihazuji další fotku z Hradce Králové a to nejkrásnější náměstí na světě :-)Doufám, že se bude líbit.

Co vidím v zrcadle?

13. března 2011 v 16:46 | Péťa |  Ostatní záležitosti
Pokud o slohovou práci na téma charakteristika - co vidím v zrcadle?

Kdo je ta osoba v mém pyžamu? Říkám si pokaždé, když se ráno podívám do zrcadla. Znám ji vůbec? A zná ona mě? Co když přede mnou jenom něco hraje? Nebo snad hraji já něco před ní?

Kouká na mě tak sebejistě. Jako by byla nejlepší na světě. Má o sobě skutečně zkreslené představy. Je poměrně vysoká. Na hlavě jí rostou hnědé vlasy, které si velmi často spíná do drdolu. Oči září zelenou s příměsí hnědého odstínu. Není moc originální, její oblíbené oblečení jsou džíny. K džínům si nejraději bere tričko s její nejoblíbenější kapelou navostro.


Úchylný svět

5. března 2011 v 14:54 | Péťa |  Všední zápisky
My dear... Jako správný náctiletý pisálek blogu jsem se rozhodla napsat něco maximálně uchylného :-) Než otevřete tento článek dopuručuji zkontrolovat Vaši občanku. Pokud ji nemáte, radši sem ani nelezte. Pokud ji máte a je Vám méně než 18 let, dovolte se rodičů, jestli si tento článek můžete rozkliknout. Je-li Vám více než 18 let a méně než 40 let otevřete směle. Pokud Vám je více než 40 let máte přísný zákaz rozklikávat! Nebezpečí zanevření nad dnešní zkaženou mládeží!

Před otevření doporučuji přečíst http://feel-style.blog.cz/1103/najsmutnejsie-fotografie-sveta.


Hudba se špetkou filozofie

4. března 2011 v 19:47 | Péťa |  Hudební záležitosti
"Hudba je těsnopis emocí. Emoce, které lze popsat tak nesnadno, jsou přímo sdělovány člověku v hudbě a v tom je její síla a význam." Lev Nikolajevič Tolstoj

Několik slov k této skladbě... Je užasná, impozantní, dokonalá. Tak zvláštně svoucná. Pokud by jste chtěli překlad najdete ho http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/dream-theater/through-her-eyes-134840.

Vím říci nemohu.. Netuším co říci, tak tedy jen... Příjemný poslech :-)

Fotky s nádechem vodky :-)

4. března 2011 v 18:17 | Péťa |  Foto (s) grafy
Milí přátelé, kamarádi, čtenáři mého blogu, nepřátelé a všichni co právě čtete tento článek. Po dlouhé době vám přináším několik mých autorských fotografií. Přeji vám všem, aby se vám líbily a nebylo vám z nich moc špatně :-)


B+K aneb fotka z Hradce [kra]LoveCesta na "druhý" břeh