Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Názor sebestředné nány

19. února 2011 v 20:45 | Péťa |  Všední zápisky
Návod k použití: Před otevřením protřepte, pusťte si písničku pod článkem a až poté čtěte. Nebezpečné pro osoby mladší 15 let, osoby s suševními poruchami, diabetiky a alergiky. 

Omlouvám se předem lidem s normálním myšlením, ale mé myšlení nebylo, není a nebude normální. Také se omlouvám lidem, kteří mě četli, že jsem již dlouho nic nenapsala, ale nějak nebylo co. Musela jsem si ujasnit kdo vlastně jsem. Jak jste sami říkali: "Sebestřední nána". Líbí se mi to označení. Je takové originální a přesně mě vystihuje. Ano, jsem sobecká, sebestřední, arogantní a jsem na to právem pyšná! Odmítám všobecné mínění o tom jaký má být normální člověk.
*Chcete po mě abych mluvil, nahlas, přecizně vyslovoval, jako mamlas* Shrňmě si to. Chcete být normální? Dívejte se na NOVU, čtěte si BLESK, poslouchejte písničky o kterých píšou v BRAVU, na svém facebookovém profilu se přidejte do skupiny "Nečtu", pokud jste slečny tak se se svýma "kamarádkama" bavte pouze o klukách, o tom jak příšerně jste tlusté a jaké tričko Vám nejvíce ladí k ponožkám. *Figurka bez mozečku, nevím kde udělat tečku* Pokud to čtete právě Vy, chlapci, tak u Vás platí něco podobného, Vaším hlavním tématem bude: Jak sbalit tu nejlepší roštěnku (nikoho už nezajímá, že je tupá jak houpací kůň), jak nejlépe nas*at učitele a však to znáte. *Zapomeň na svoji hlavu, na vlastní zkušenosti, tady jsi v ústavu poskládáme tě dle své libosti.* 

Ale já sem řekla NE! To se radši nechám odsoudit většinovou společností, než zapadat do "normálna". Jak často slýchám věty typu: "Na co nám je historie?" "Politika je kravina" nebo "Je lepší být stejný jako ostatní, lidi nemaj rádi zvláštnosti". *Všimni si, jak se lidi ztrácej, jak každej mele tu svou.* Proč je historie dnešní společností tolik odsuzována? Jak by řekl jeden můj užasný kamarád: "Ženská u plotny historii znát nepotřebuje." Ano, to je pravda. Podle máme možnost poznat historii, abychom se z ní byli schopni poučit a v budoucnosti nedělali stejné chyby, a to nemyslím, jen naši vlastní historii, ale historii světovou. A politika? Vím, je to možná nudné a občas je to hnus, ale bez politiky by jsme tu nebyli. Anarchie je neslušitelná se žitím. Vše potřebuje nějaký řád a jak by řád vznikal, kdyby nebyli lidé, kteří by ho vytvořili? 

Na druhou stranu, proč se zajímat o politiku, když se vše co potřebujete dočtete v Blesku že? *Na povel zatleskejte a hezky se tu mějte.* Udivuje mě, jak se dájí lidé krásně ovládat. 

Ale jsem přeci sebestředná, takže zpět ke mě. Přišla jsem na to, proč se se mnou většina mých vrstevníků nebaví. Neposlouchám rap, pop, r´n´b, občas čtu i něco jiného než zaručené novinky na internetu, čtu si kvalitní články o všeobecném dění, mám základní všeobecný rozhled (teda alespoň Cermanka to říká :-D, nemůžu zaručit) a tak celkově nezapadám do moderních ideálů.  Také nepiju a nekouřím, což je docela nepochopitelné pro pipinky, které sice nepijí, protože to mají od maminek zakázané, ale v oblíbeném pití mají napsaný nějaký druch chlastu. *Že trošku bloudím mimorealitou, že lidi v běžným světě šedivý jsou.* 

Před dávnými časy (asi tak před půl rokem) mi jeden chlápek (bez práce, bez vzdělání, bez ženské, alkoholik, sparťan) řekl něco ve smyslu, že jestli budu taková jaká jsem (tedy divná), zůstanu do smrti sama. Keci... *Raději shořet, než vyhasnout* Naštěstí je ještě několik málo lidí, kteří moji zvláštní osobnost chápou a jsou ochotni s ní sdílet své myšlenky. Takže tůůdléééé. 

Dočetl/a jsi to až sem? Gratuluji. 

Nevím, zda-li Vám tento článek něco dal, ale přeji Vám krásný zbytek života. Bájo! 

Autor "citátů" ve hvězdičkách: Tomáš Klus, Kurt Cobain

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 agrrr agrrr | E-mail | Web | 19. února 2011 v 21:02 | Reagovat

Tak nejdřív mě hnulo žlučí, že si musím vypnout Arcanua  pustit neověřenou hudbu. Hudba schválena a Agřřřinka spokojena. pakuž jsem se jen zbytek článku usmívala a představovala si popisované osoby a ony statuty na Xichtbooku. Zvracet se mi z tebe nechce, jen jsem si kafem poprskala klávesnici, ještě že je blbuvzdorná. Ať žije divnost, výstřednost a kontorverznost. Jednou ovládneme svět!!!!

2 moni.ss moni.ss | E-mail | Web | 19. února 2011 v 21:23 | Reagovat

Já myslím, že ani to, že je čtenáři 15 let nezaručuje zdraví jeho rozumu. :D Být divná a odlišná je úžasný, už jenom z důvodu, že o tobě potom každý mluví, a pocit, že mě někdo pomlouvá jen proto, že závidí, ikdyž vlastně není vůbec co, je k nezaplacení. Včera mi například máma řekla, že jsem nějaká divná, když mě zajímá kultura, chystám se totiž do divadla. :-) Škoda, že divní lidé nemají tolik "přátel", jako ti "normální".

3 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 20. února 2011 v 11:41 | Reagovat

Druh chlastu ...
Někdy mám takový pocit, že jsem taky druh chlastu.

Jdu si pustit tu písničku.
Atributy toho chlápka jsou příliš obecné, v každém člověku je malinkatý démant, jen se musí otlouct hlušina. Pravda, někdy je to sysifovská práce.

4 moni.ss moni.ss | E-mail | Web | 20. února 2011 v 12:01 | Reagovat

Nezabiju, protože mně osobně se ty fotky taky nelíbí, ale kdyby jsem je tam nedala, vypadaly by ty články moc "chudě", takže nechápu, jak někdo může napsat, že "fotím krásně", a tak v ten náš společnej datum -29.3.- budu od rodičů požadovat něco co už je trošku kvalita, né nějakou šunku, co mi vlastní táta koupil. :-|

5 Katé rusoi Katé rusoi | Web | 26. února 2011 v 9:43 | Reagovat

Dík:Dno vo to jde je to amaterský výtvor :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama