Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Únor 2011

Názor sebestředné nány

19. února 2011 v 20:45 | Péťa |  Všední zápisky
Návod k použití: Před otevřením protřepte, pusťte si písničku pod článkem a až poté čtěte. Nebezpečné pro osoby mladší 15 let, osoby s suševními poruchami, diabetiky a alergiky. 

Omlouvám se předem lidem s normálním myšlením, ale mé myšlení nebylo, není a nebude normální. Také se omlouvám lidem, kteří mě četli, že jsem již dlouho nic nenapsala, ale nějak nebylo co. Musela jsem si ujasnit kdo vlastně jsem. Jak jste sami říkali: "Sebestřední nána". Líbí se mi to označení. Je takové originální a přesně mě vystihuje. Ano, jsem sobecká, sebestřední, arogantní a jsem na to právem pyšná! Odmítám všobecné mínění o tom jaký má být normální člověk.
*Chcete po mě abych mluvil, nahlas, přecizně vyslovoval, jako mamlas* Shrňmě si to. Chcete být normální? Dívejte se na NOVU, čtěte si BLESK, poslouchejte písničky o kterých píšou v BRAVU, na svém facebookovém profilu se přidejte do skupiny "Nečtu", pokud jste slečny tak se se svýma "kamarádkama" bavte pouze o klukách, o tom jak příšerně jste tlusté a jaké tričko Vám nejvíce ladí k ponožkám. *Figurka bez mozečku, nevím kde udělat tečku* Pokud to čtete právě Vy, chlapci, tak u Vás platí něco podobného, Vaším hlavním tématem bude: Jak sbalit tu nejlepší roštěnku (nikoho už nezajímá, že je tupá jak houpací kůň), jak nejlépe nas*at učitele a však to znáte. *Zapomeň na svoji hlavu, na vlastní zkušenosti, tady jsi v ústavu poskládáme tě dle své libosti.*