Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Koneč červeného kříže v Hradci :-D

19. ledna 2011 v 18:48 | Péťa |  Všední zápisky
...aneb k událostem minulým, dnešním a budoucím...

Zdravíčko pánové... Tedy.. Zdravíčko dámy... Tedy vlastně... No prostě ahoj! Ráda bych se pochlubila s mým hradeckým životem, který je - jak jinak- velice pestrý a záživný. Na mém vysvědčení budu mít (světe div se) jen tři trojky! Gratulujte mi, Petruška dostala totiž za 2 z chemie (z původní 4-5).

Včera, tedy v úterý 18. 1. 2011 jsem se vydala do centra velkoměsta za kulturní vzdělaností, tedy do divadla (byla jsem nevěrná mému milovanému Drakovi a zašla do Klicperáka). Byla to veliká náhoda, šli jsme na Shakespeara, ovšem až na místě jsme zjistili, že je to moderní a velice uchylná verze. A kdo tam byl? Samozřejmě já s Cermankou (má uchylnější spolužačka :-D). Hezká byla už i cesta tam, kdy jsme se s Terkou dohadovali, kdo kolikrát byl vdaný. Nevím proč, ale rozesmála jí zejména hláška: "To já sem vdaná už asi čtyřikrát, ve školce sem byla sex-bomba a to bylo také poslední období, kdy sem byla žádaná". Dojeli jsme bez újmy na zdraví na zastávku u Velkého náměstí a vlítli jsme do divadla. Co bylo opravdu vtipné? Všichni přišli upravení v krádrech, jenom naše skupina (+pár nešťastníků) přišlo v džínách. Aby jste rozuměli nejsme kulturní hovada jak by se na první pohled mohlo zdát, ale o divadle jsme nevěděli. Celé představení se na mě díval pan vychovatel Lánský a sledoval mé reakce na ty uchylárny (např. dlouhý strom mezi nohama jednoho z herců, chlápek v sexy přiléhavém růžovém oblečku, debata, kde v každé větě bylo "vnik do ní" atd.). Když jsme vyšli ven, konstatoval, že začínám být zvrhlá (opět).


A co dnes? Dnes den neobyčejně trapný a zroveň svoucný. Udělala jsem děsnou ostudu mládeži červeného kříže :-D. Můj spolužák Dan (jinak zvaný žirafák, zmíněný též ZDE) měl něco z rukou a nechtěl si nechat vysvětlit, že existují takoví milí pánové v bílých pláštích, kteří léči takové lidi jako je on a říkají si doktoři. Tudíš jsem mu tu ruku alespoň převázala. No tedy.. Ehm... Při prvním pokuse to nemělo ani jedno zdravotnické "u" (1. učelnost, 2. uhlednost, 3. uspornost). Začala mu modrat ruka, vypadalo to jako, kdyby to sežvíkala kráva a jelikož to bylo obynadlo na nohy, vzknikla z toho jedna velká bambule. Dal mi tedy druhou šanci. Ta už byla alespoň úhledná, ale opět mu začala modrat ruka. Musel si to tedy zavázat chudinka sám :-D.

Večer jsem byla ve futuru sehnat nějaké botky na ples, ale v každém krámu měli maximálně 41, což je na moji sloní nohu málo. Alespoň sem v trolejbuse (č. 1) potkala takého hezkého zrzouna :-P. Dnes se ani nemusím učit, takže něchcete někdo zajít do Batalionu u Draků? :-D Jen na skok :-D.

Mějte se hradecky a kdyby něco, tak nic.. A kdyby přece jenom, tak jsem z Číny :-D Čabas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 moni.ss moni.ss | E-mail | Web | 19. ledna 2011 v 21:45 | Reagovat

Ty máš teda aktivní život. :D Na tu úchylnou divadelní hru bych se s tebou strašně ráda podívala, škoda jen, že jsi tak daleko. Ikdyž myslím, že já bych na okolí jenom prskala smíchy ( podle toho co tu píšeš o tom stromu mezi nohama a "vnik do ní" ), takže bych kazila dojem "slušných studentů".

2 moni.ss moni.ss | E-mail | Web | 20. ledna 2011 v 21:22 | Reagovat

Já měla za to, že co se týče psaní se tvým kvalitám nikdy nevyrovnám, ale když myslíš. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama