Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Vánoční přání

23. prosince 2010 v 16:31 | Péťa |  Ostatní záležitosti
Drazí přátelé, kamarádi, čtenáři...
Rok 2010 je téměř za námi, čekají nás Vánoce a poté nový rok. V tomto článku bych ráda zhodnotila uplynulé období a popřála vám.

Rok 2010 byl pro mně rokem změn. Odešla jsem ze své milované základní školy a přešla na školu střední. Změna to byla opravdu ostrá. Dnes již mohu v klidu říct, že jsem se s novým prostředním zžila a jsem s ním opravdu spokojená.

Zjistila jsem, že všechno jde a je jen na nás jestli chceme. Toto tvrzení mi dokázala kobyla Něžná, kterou jsem měla tu čest jezdit od ledna do srpna ale i za tuto krátkou dobu mi ukázala jak může být koňské srdce obětavé. Přes její problémy s nohama byla vždy schopná prohnat se po louce a ještě mně při tom shodit. Opravdu bych jí chtěla poděkovat, je můj vzor.Poznala jsem spoustu nových lidí, někteří z nich se stali součást mého života. Většina z nich mi přinesla poznání, naději a především mnoho radosti.

Dost tlachání :-)

Chtěla bych vám moc popřát krásné Vánoce bez toho komerečního přetloustlého dědka, kterému říkají Santa. Ať pod stromečkem najdete to co si opravdu přejete, ale hlavně lásku, štěstí, zdraví a pohodu. V novém roce 2011 mnoho úspěchů v práci, ve škole, v soukromém životě a v čemkoli si budete přát. Hodně lásky, chcete-li nebo né, každý jí k životu potřebuje, na tom je lidská společnost založená. Dále také zdraví, protože je to jedna z nejdůležitějších věcí, které můžete mít. Blogerům přeji hodně čtenářů, fotografům krásné záběry, hudebníkům málo špatných tónů, malířům hodně inspirace a vůbec ať se všem oborům daří. Krásný nový rok 2011 :-)

p
Zdroj fotografie: archiv autora
Na závěr bych ráda vložila krásnou skotskou píseň, kterou skoti považují téměř za svou hymnu a zpívají jí při zvláštních příležitostech a hlavně na nový rok :-) Tato verze bude ovšem použe instrumentální. Zaposlouchejte se do skotských dud a užívejte si.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama