Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Přijmu malíře pokojů! Zn.: spěchá

28. prosince 2010 v 22:46 | Péťa |  Všední zápisky
Jsem zoufalá, nutně potřebuji někoho kdo má doma alespoň zásobu vodovek a umí je používat. Je to téměř neúnosné. Pobyt na intru v mém kutlochu se rovná týdenímu pobytu v nemocnici. Vše je bílé. Kam se koukneš bílá. Nebo zelené dřevo. Občas pro změnu se dřevová zelená střídá s obyčejnou dřevovou. Takže změna žádná.

Začala jsem řešit. Přeci nestrávím tolik času v takovém depresivním prostředí. První pokus zpříjemnit si nemocniční areál byl zoufalý. Vytvořila jsem spešl nástěnky. Mojí + ještě nástěnku mé spolubydlící. Spoustu barevných papírů, skotské vlajky, zvířátka... Dokonce i dveře jsme jakš-takš polepili fotkama.

Stále žádná změna! Dobře, lapač snů a kytka (která nám chcípla). Furt nic... Zoufalství...

Nápad! Hodiny, kalendář, keramická vlajka skotska! Aby jste rozuměli... Hodiny dostanu k pozdnímu Ježichovi. Vybrala sem si jedny užasné u paní Pilbauerové ve stříbrnictví ve Štětí. Kalendář je též pozdní dárek, který mi Ježich zapoměl dát, protože zapoměl, že ho má, nebo mu zapadl asi za postel. Nevím... Každopádně jsou v něm fotky, které přímo řvou mytologií a kelty. A vlajku sem si vyrobila. Ještě jí musím naglazovat.

Ale stále nic moc. Vymyslela jsem to! Plakáty! Ale je tu problém, nemůžeme je lepit izolepou. Jak teď? Martin (viz článek se slohovkou) mi poradil skvělou věc. Existuje taká hmota, vypadá to jak žvejky, kterou prodávají v papírnictví ve formě jakýchsi čtverečků. Nedělají fleky, nestrhávají omýtku a drží! Takže je vyřešíno. Vlastně ne... Moje spolubydlící jsou dost odlišné a kapely co se líbí mně se nelíbí jim. Až teda na NAVOSTRO, ale to zatím plakáty nemá. Bohužel.

Takže řešení? Najmu si malíře pokojů, nebo si budu čmárat vodovkama. Sice mně z intru asi vyhodí a já si budu muset hledat bydlení někde v Hradci, ale mám to docela vymyšlené. Zalezu si do viaduktu na Eliščině nábřeží, alespoň tam nebude foukat.

To je asi vše co bych chtěla říct... Mějte se hradecky! Čabas :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama