Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Nemáte tušení proč je havran jako psací stůl?

30. prosince 2010 v 10:52 | Péťa |  Všední zápisky
Je ráno, velmi studené ráno a já sedím u notebooku s šálkem pilšaveru. Uplkuchen nemám, ten napeče Mája (najdete ho zde), takže jestli mně potkáte o několik cm menší nedivte se. Pilšaver je vskutku svoucný nápoj, doporučuji ochutnat :-).

Nejprve bych chtěla vyjádřit několika slovy včerejšek. S Pipi (viz zde) sme vyrazily na náš první soukromí výlet vlakem! Sice jenom do Litoměřic, ale i tak to bylo hezké. Po dlouhé době sem jela vlakem na druhou stranu, než obvykle jezdím do Hradce. Bylo to vzrušující :-D. Hlavní důvod kvůli kterému jsme tam jeli byly boty a peněženka. Boty nebyli k sehnání ani po prohlédnutí třetího obchodu, ale peněženka? Na tu jsme šli najisto! A pořádili jsme. Sice má Pipi úplně stejnou peněženku jako já, ale odpustím jí to. Přece bych nedopustila, aby měla peněženku s růžovými pruhy! Dále jsme šli najisto téměř "vykrást" papírnictví. Dělala jsem oslíka a svoucně jsem Pipiin snad tunový náklad nosila od regálu k regálu :-D. V jezdeckých potřebách sme nepochodili a podobné to bylo i ve zvěrimexu. Následovalo půl hodinové čekání na nádraží a poté cesta zpět směrem na svit.


Večer jsem jišťovala Máju, že s tim ptákem (poté jsem zjistila že je to Holub) nepojedou do Las Vegas, ale se mnou do Skotska. A že můj batůžek bude nosit Mája, protože Holub má dutý kosti a nemusel by to unést. Ještě že to není Andulka, ty děsně řvou.

A směle jsme se přehoupli do dnešního svoucného dne. Jak jsem jiš napsala, posiluji se pilšaverem. Dnes mně čeká velmi těžký úkol. V této zimě, téměř zabíjející. Jdu fotit poníka :-). Jsem na to vcelku zvědavá, strašně dlouho jsem koně nefotila, tak snad se to vydaří.

Na závěr bych ráda přiložila velmi svoucnou písničku :-) Mějte se hradecky a nejezte moc uplkuchnu, kdo má furt vyrábět ty obr boty!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 moni.ss moni.ss | E-mail | Web | 8. ledna 2011 v 20:56 | Reagovat

Koukám, že jsis oblíbila slovo "svoucný" :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama