Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Vyznání...

8. listopadu 2010 v 21:26 | Péťa |  Všední zápisky
Téma týdne: Přátelé

Někdy se ptám, co to slovo vlastně znamená, a zatím nikdy, jsem nedošla k jasné definici. Někdy si říkám, jestli to není jenom slovo, které si kdyby dávno lidé vymysleli, aby měli pocit, že na světě jsou i lidé, kteří vám neustále nehází klacky pod nohy, pomáhájí vám a mají vás rádi takový jaký jste. Naštěstí mně z toho vždy někdo vyvede. Přátelé opravdu existují, nejsou to jenom bájná stvoření podobná pegasům. Je jich ovšem velmi málo, ale jak se říká- Méně, někdy znamená více.

Já si troufám říct, že mám jednoho opravdu velkého přítele, kterého jsem dřív skoro nesnášela, ale i tak sem s ňou vydržela 9 let (neuvěřitelný). Bohužel, každá momentálně válčíme v jiném městě, ale alespoň v pátek se můžeme na chvilku sejít a jít někam pokecat. Pipi je sice někdy až moc paličatá, umíněná, občas přehnaně ambiciozní, ale to z ní dělá tu Pipi, kterou mám ráda.

Další človíčci, které považuji za přátele pouze vypíšu, né, že bych si jich vážila míň, to vůbec, ale Pipi se v životě, ani kdyby chtěli nevyrovnají, ale stejně je mám moc ráda. Je to světem letem bláznivá moravačka Lucka (má spolubydlící, která má tu trpělivost a nenadává když se snažím o vyluzování zpěvu a čehosi, čemu se říká hraní na kytaru), dále Mája (s tím si sice posledí dobou moc nepíšeme, někdy mám trošku jiné názory než on, ale stejně ho mám ráda kluka jednoho horskýho :-D), dal by se sem zařadit i velkej strejda Damián (zkráceně Damouš, tvrdí že su šprt, ale já vážně nejsu šprt :-D, občas poslouchá děsnou muziku, ale občas ty písničky prostě žeru :-P) a Monika (velmi rády spolu nadáváme, na moderní jezdectví :D).

V dnešní době je důležité mít někoho s kým si můžete povídat, i když třeba nemá rád zrovna hudbu, kterou máte rádi vy. Podle mně je na přátelství nejdůležitější tolerance a vzájemná důvěra. Já třeba věřím Pipi, že by už nikdy nepřešla na B@rBí StYlíQ, a ona zase věří mně, že už se po ní nikdy nebudu opičit ve tvaru ofiny :-D

Někdy na opravdové přátele přejdete až po letech, já se s Pipi taky hned nebavila (opisovala ode mně, ale pšššt ;-)). Někdy to přátelství taky nemusí vydržet. A někdy, někdy taky zůstane na vždycky :-)

Mí drazí čtenáři, děkuji vám za chvilku strávenou s tímto článkem a NAVOSTRU zdar!

Jo a ještě prosbička. Pokud máte rádi Scotsko (jako já :-P) a hlavně Navostro, můžete hlásnout ZDE. Jde pouze o jeden klik, který, pokud chcete můžete opakovat každou hodinu :-)

Na závěr písnička, kterou mně doslova dontil poslouchat Damouš :-D (fakt)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama