Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Na sever od Glasgow :)

3. listopadu 2010 v 15:52 | Péťa |  Všední zápisky
"Zlatý Hradec, jak já to město miluju" říkám si vždy, když v neděli večer vyjdu před vlakové nádraží. Svůj názor začnu přetvářet v uličce kde je tma a chodí tam uchylové a poté aji na pokoji, když se dozvím, z čeho všeho následující pondělí píšeme. Tento článek chci napsat ovšem v příjemném duchu, takže vám tu nebudu líčit své problémy s mojí "pseudozamilovaností" do osoby, která mně už ani nezdraví, páč to stejně nikoho nezajímá a akorát by to odradilo budoucí čtenáře (nebo naopak přilákala emáky, nevím co je horší).

Kde začít? Ták třeba, že jsem měla v úterý referát o Skotsku, vůbec se nepovedl, protože mi nešli obrázky na interaktivní tabuli, skotská vlajka byla celá roztřepaná a chudák dudák Fífa v kiltu se nervozitou celý třásl. Moc krásný byl úvod, kdy se mně paní profesorka zeptala "Proč jstre si vybrala zrovna Skotsko?" "No ehm... osobní důvody." (v této části sem prý začala rudnout) a ze zadní lavice se od mé super spolužačky Terky, která mi v tomto ohledu jako jedna z mála rozumí, ozvalo: " Jen to řekni Péťo!" (aby jste rozuměli měla přitom výraz a intonaci jako ve filmu Švejk a hlášce "Na Bělehrad!").

Při cestě ze školy se mi přihodila velmi příjemná situace (krom toho, že sem potkala tři zrzavý a jednoho dredatýho). Na sloupu visel plakát užasného divadla DRAK (osobní důvody jako v předchozím odstavci). Mé spolubydlící mně od toho myseli odtáhnout a Pipi poté říkala, že na mně byli pěkně zlé. Ona by mi prý přinesla alespoň karimatku a spacák abych u toho mohla spát, nebo by mi ho strhla a pověsila v pokoji. To mi udělala moc moc radost :)

Dnešní den byl také velice příjemný. Měla jsem praxi s tématem "Zacházení se zvířaty-fixace". Skusili jsme si různé metody jak znehybnit zvířata (krávu, poníka, slepicu, kozu, skopce, psa a králíka). Bylo to docela zábavné a přínosné :-) Také jsme si skusili jak se stříhají kozám paznechty, takže až přijedu dom, půjdu to skusit na babičiny kozy.

Po praxi jsem byla v Tescu a poté sehnat nějaký dárek mámě k narozeninám. Neodpustila jsem si návštěvu rasta shopu, kde prodává takový hezký sympatický dredatý hoch. A cestou zpět, vlastně i cestou na náměstí sem potkala Pepu, ale asi mně neviděl, měl kolem sebe nějaké slečny :D

Zítřek bude také velice příjemný. Máme moc hezké škrty v rozvrhu. Odpadá nám Bio a Che, takže mi odpadají dva předměty na učení. Zbývají už jen latinská slovíčka a anatomie, ze které budu zkoušená, jelikož sem dnes nepsala.

Mějte se krásně, milujte se a množte se a nezapomeňtě... Když nejde o život, jde o hovno :-)

PS: Nebojte se, nepomátla jsem se, ten nadpis opravdu souvisí s článkem. Kdo uhodne první proč, má u mně zmrzlinu :-D

↓↓onen krásný plakát↓↓
p
Zdroj fotografie: archiv autora
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Péťa P. Péťa P. | E-mail | 3. listopadu 2010 v 17:15 | Reagovat

Tím pádem dostanu v pátek od tebe zmrzlinu! :-D

2 Péťa Pab. Péťa Pab. | Web | 3. listopadu 2010 v 20:39 | Reagovat

Ta anketa platí pro všechny krom tebe :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama