Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Hradecké události, aneb mé město milované

11. listopadu 2010 v 21:17 | Péťa |  Všední zápisky
Dneska se mi vyloženě dařilo, nejdříve sem dostala 7 z chemie (ano, u nás na škole se dávají i 7) a odpoledne sem nemohla najít informační centrum. Ale tento den měl i své krásné stránky, dokonce bych řekla, že těch hezčích bylo víc.

Jako první se mi velmi vydařila latina, měla sem za jedna a to pouze s jednou chybou, protože sem se blbě naučila slovíčko a místo calcuLus jsem napsala calcuTus. Písemku z biologie jsem zvládla myslím, že velmi dobře. Jelikož se na zítra učit nemusím (máme projektový den), rozhodla jsem se, že si vyrazím ven na procházku a také sehnat Terce lístek do Draka. Na staré náměstí sem došla, když už byla téměř tma. Párkrát jsem ho oběhla, ale informační centrum jsem prostě nemohla najít. U katedrály hrála nějaká skupina v rámci Svatomartinských oslav, tak jsem se zaposlouchala do jazzové muziky. Když jsem měla jít na intr, otočila jsem se a měla chuť sem si nafackovat. Informační centrum bylo přímo za mnou. Bohužel už měli zavřeno.Šla jsem tedy na intr. Cestou, tehdy již plně nočním Hradcem, jsem potkávala spoustu tváří. Všechny byli tak zvláštní a zároveň děsivé. Šla jsem po Masarykově náměstí a připada jsem si jak v romantickém filmu. Všude svítily lampy, já poslouchala písničky a bylo mi najednou krásně. Hodně krásně. Až u intru se ke mně přilepil nějaký ukrajinec, který na mně cosi měktal, že dostanu do držky, ale na to jsem vcelku zvyklá, kousek od intru máme ubytovnu právě této "lůzy". Po večeři jsem byla na keramice, po roce zase hlína, no prostě krása. Dělali jsme jakousi sovu :-)

Příští týden bude velice krásný :-). Tři dny volna a pak čtvrtek, kdy jdu do divadla a asi si vezmu do Hradce foťák a něco nafotím, zjistila jsem, že na Labi jsou labutě, prostě romantika. A v pátek zase domů.

Měla jsem toho tolik připravené, že vám povím a nakonec jsem řekla tak málo. Ale dobrá zpráva, své nápady si začínám psát do diáře, takže možná začnu být i kreativní :-)

Čágo bélo šílenci! Vaše "hradečačka" Péťa

PS: Přikládám píseň kterou sem poslouchala na Masarýkáči. Je to píseň o Labi, pochází sice ze Štětí, ale do Hradce se také hodí :) (omluvte kvalitu..)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 agrrr agrrr | Web | 11. listopadu 2010 v 21:24 | Reagovat

Však doma vlstním zrzavýho main-coon kocourka a černýho divouška. Ale mazlík ajsem chtěla i na Blogu ;-) On hlídá před Bloqískářkama ;-) :-P

2 pavel pavel | Web | 13. listopadu 2010 v 16:59 | Reagovat

bydlíš v Hradci Králové? tam jsem 4 roky studoval...
jinak si s přepaly velkou hlavu nedělám když jde většinou momentky, doku fotky, ale u mne na blogu najdeš i lepší... u fotek mi jde víc něco zajímavého zachytit a těch u mne najdeš docela dost. :-)

3 pavel pavel | Web | 14. listopadu 2010 v 16:56 | Reagovat

jsi tedy z Hradce Králové? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama