Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

Konec začátku, nebo možná také začátek konce...

22. října 2010 v 22:54 | Péťa |  Všední zápisky
Mí drazí, zda založit tento blog či ne, byl pro mne veliký boj. Po minulých skušenostech (petrushky-blogik) byli pocity velmi smíšené. Těžko říct, zdali jsem udělala dobře, či nikoliv.

Tento blog, by měl být přesný opak toho minulého. Ze svých puberťáckých výlevů už jsem doufejme vyrostla a nehodlám se k nim vracet. Půjde zde pravděpodobně o různé úvahy, rozmluvy, myšlenkové pochody a podobné filozofické záležitosti týkající se mého života, hudby, fotografování, školy a tak všeobecně toho co mně baví a zajímá.

Někteří z vás možná četli můj bývalí blog. Bylo by tedy na místě, říci co se od března 2010 kdy jsem napsala poslední článek, změnilo. Tak třeba... Nastoupila jsem na střední školu, bydlím na internátu a celkově žiji tak nějak jinak. Do školy chodím pěšky 15 minut (dříve cca 20 minut autobusem), vztávám v 6:30 (dříve v 6:15) a snídám... Ještě bych zapoměla, že piju sypané čaje...

Co se týče designu, nečekejte zázraky, mám ráda jednoduché věci. Možná kdyby byl Mája tak hodný a smyloval by se, ale to jenom když bude mít čas :-)

Na závěr by bylo hezké říci nějaké moudro a příjemná píseň. Napadá mně snad jen "Co se vleče neuteče.". A hudba, snad také příjemná...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama