Obsazení, režie, výprava - to všechno se dá zvládnout, ale co s diváky?

I'm... I'm... I'm někdo...

26. října 2010 v 15:48 | Péťa |  Ostatní záležitosti
Když jsem psala předcházející články, myslela jsem, že všichni kteří je čtou, jsou z mého starého blogu, ale možná jsem se mýlila. Usoudila jsem tedy, že by bylo dobré napsat něco o mém egu, a že je to ego opravdu veliké a obsáhlé :)

Čím začít.. Tak třeba... V porodnici mi dali jméno Petra, to oslovení, ale upřímně nesnáším, tak mi tak neříkejte. Říkejte mi Péťo, Peťulo, Peťulko, Petruško, hej ty, nebo jak se vám zachce, jen né Petra. Narodila jsem se v březnu roku 1995 (což je rok po roku 1994, který byl nejhorší v dějinách lidstva, zemřel Kurt Cobain a narodil se Justin Bieber).

Své dětsví sem prožila relativně v klidu, v jedné malebné vesničce se sotva 70 stálými obyvateli. 1. září 2001 mi narvali cosi zeleného na záda, násilím odtáhli do auta a pak odvedli do něčeho, čemu se říkalo škola, ale přišlo mi to spíše jako maskovaný blázinec. Zjistila sem, že to tam není tak špatné a někdy v osmé třídě, se mi tam začalo i líbit (kupodivu).

Zvrat nastal začátkem tohoto školního roku, kdy mně odvezli do téměř 130 km vzdáleného města (Hradec Králové) a tam mně nechali na pospas hradeckým zrzounům a všelijakým lidem co tam bydlí. Vyložila jsem si to tak, že mně asi přeložili do jiného ústavu a opravdu. Můj nový ústav si říkal SOŠ Veterinární, ale ani tam to není tak špatné.Stručný životopis mám za sebou a teď něco k tomu co dělám a co nedělám, co mám a nemám ráda a podobně.

Začala bych koníčky... Mám ráda zvířata (živá, vycpaná, na talíři, jakákoliv), hlavně koně, psy, kočky, morčata... Na talíři preferuji krůtu, vepřové (kuřecí od doby kdy jsem se byla mrknout ve slepičárně už moc ne..). Dále se zajímám o zdravotnictví, konkrétně o první pomoc, už rok docházím mezi členy M-ČČK Štětí (Mládež českého červeného kříže), ale členka stále ještě nejsem.

Hlavní vášní mého života je hudba. Hudba vlastní, cizí, kradená, půjčená, nahraná, živá, kvalitní, nekvalitní, prostě jakákoliv. Ze všeho nejvíce mám ráda skupinu NAVOSTRO (www.navostro.cz), která je neskutečně úžasná, dále mám ráda všechny kapely od Lucie, přes Beatles, UDG, Koblížky, Čechomor, Divokýho Billa, Tři sestry až po Lordy a Eluveitie. Samozřejmě to není vše, jsem multižánrová, poslouchám téměř vše.

Hraji (respektive snažím se hrát) na kytaru a někdy zpívám.

Abych pravdu řekla, tak už mě o sobě nic jiného nenapadá. Hodím vám sem nějakej odkaz na sociální sítě, ať mi můžete něco hezkýho napsat.

Jako je mým dobrým zvykem, i dnes připojím k článku nějakou hudbu na poslech :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Azzy Azzy | Web | 27. října 2010 v 9:27 | Reagovat

hej ty! bože! konečně někdo kdo píše blog a neni to nějakej outsider na okraji společnosti! JOO! nejedu v tom sám!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama